فرصت‌های همکاری

گروه نور صنعت پارس همواره به دنبال همکاری با افراد پویا و علاقه‌مند در حوزه کاری خود است. از علاقه‌مندان دعوت می‌شود رزومه خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

 

بعلاوه به طور خاص موقعیت‌های زیر در گروه نور صنعت پارس وجود دارد:

مدرس در حوزه اپتوالکترونیک

یکی از زمینه‌های فعالیت گروه نور صنعت پارس، برگزاری کارگاه‌های تخصصی و دوره‌های آموزشی کوتاه مدت است. این گروه از مدرسانی که دارای شرایط اولیه زیر هستند دعوت می‌کند تا رزومه خود را ارسال نمایند:

تسلط بر موضوع:
اگر شما تصمیم دارید نرم‌افزاریا مهارتی را آموزش دهید، لازم است نسبت به آن به طور کامل تسلط داشته باشید. در صورت داشتن گواهی‌های مرتبط در مورد آموزش یا ارائه دوره آموزشی، حتما آن را ضمیمه رزومه خود نمایید.

 

تسلط بر مفاهیم علمی:
لازم است مدرک تحصیلی شما با موردی که تصمیم به آموزش آن دارید همخوانی داشته باشد. از طرف دیگر بر پایه‌های نظری آن موضوع به طور قابل قبولی مسلط باشید. توصیه‌نامه علمی از طرف استاد راهنمای شما مهر تاییدی بر این امر خواهد بود. 

 

روحیه آموزشی:
یکی از ارکان آموزش، داشتن روحیه آموزشی است به عبارت دیگر لازم است علاقه به یاد دادن داشته باشید از قدرت بیان قوی جهت انتقال موثر مفاهیم برخوردار باشید.